2 Ekim 2014 admin

E-Ticarette Yüksekten Uçmak İçin !

E-ticaret ‘te Yüksekten Uçmak için !

E-ticaret, E-Ticaret Yönetim, Gittigidiyor Satış, N11 Satış

E-ticaret artık vazgeçilmez satış kanalları arasında yer alıyor. Küçük ya da büyük bütün işletmeler online olarak ürünlerini satmak ya da tanıtmak istiyorlar.

E-Ticaret te yüksekten uçmak için, eğer kendi websitenizde ürünlerinizi satmaya çalışıyorsanız bir çok noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. Website tasarımı, güven, alışveriş kolaylığı, reklam ,müşteri ilişkileri, seo… v.b. konular büyük önem taşıyor ve hepsi birbirine bağlı olarak çalışmaktadır. Eğer daha hızlı sonuç alınmak isteniyorsa Gittigidiyor, N11, Sanalpazar, Sahibinden gibi alternatif satış kanalları denenebilir. Burada kendi Web Sitenize nazaran daha az şeyle uğraşıyor gibi görünebilir ancak burada da yapacağınız hatalar açmış olduğunu dükkanın profilinizin kötü etkilenmesine ya da düşük satış rakamlarına neden olabilir.Satıcı karnenizin iyi olması en büyük etkendir. İlan başlığı ilan tasarımı da çok büyük önem taşımaktadır.Biz E-Ticaret Yönetim ekibi olarak sizin dükkanınızı en başından açabilir veya varolan dükkanınızı yönetebiliriz.
Verdiğimiz hizmetlerle E-Ticaret Yönetim olarak, E-Ticaret sitenizin yönetimi, Gittigidiyor Satış, N11 Satış, Sahibinden Satış, Sanalpazar Satış gibi bir çok platformu yöneterek, sizi daha düşük maliyetlerle, masrafsız ve sıkıntısız bir şekilde daha yüksek satış rakamlarına ulaştırıyoruz.

Neden bizi tercih edeceksiniz ?

E-ticaret Kendiniz yapmaya çalıştığınızda en başta bu iş ile ilgilenecek bir yada bir kaç personele ihtiyacınız olacak. Aynı zamanda bu personellerin, bu konuda bilgi sahibi olması gerekiyor. Eğer acemi yada işi bilmeyen kişilerle yola çıkarsanız, bu size satış olarak dönmez ve müşteri ilişkileriniz ile profiliniz düşük puanlarda kalır ve başarısız bir deneyim yaşarsınız.Bizler profesyonel ekibimizle ilan tasarımı, müşteri ilişkileri yönetimi , Web Sitesinin genel yönetimi gibi konularda %100 memnunniyet garantisi veriyoruz. Böylece sizi personel maliyeti ve risk maliyetinden kurtarıyoruz.

gittigidiyor-

E-ticaret-Gittigidiyor Satış

n11

N11 Satış

sahibinden

Sahibinden Satış

sanalpazar

Sanalpazar Satış

Share
Tagged: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir