28 Ağustos 2015 admin

Gittigidiyor dükkan nasıl açılır ? Gittigidiyor üyelik

Gittigidiyor giris ekran

Gittigidiyor dükkan

Gitttigidiyor’da nasıl satış yapılır?

Gittigidiyor dükkan açma şartları nelerdir?

En iyi Gittigidiyor dükkan türü hangisi? Gittigidiyor ‘da dükkan nasıl açabilirim? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda vermeye çalışacağız.

Gittigidiyor’da dükkan açabilmek için öncelikle Gittigidiyor’da üyelik oluşturmamız gerekiyor. Ürün alımı yapmak için ya da ürün satmak için de aynı yerden üyelik oluşturulmaktadır.Gittigidiyor’da üyelik oluşturmak ücretsizdir.Bu oluşturacağınız üyelik ile Gittigidiyor’da online alışveriş yapabilir ya da Gittigidiyor’da ürün satışı yapabilirsiniz.Size tavsiyemiz kaydolurken kullandığınız mail adresinizi ve şifrenizi hatırda kalıcı veya sürekli kullandığınız bir mail adresi kullanmanız yönünde olacaktır. Çünkü şifre unutma gibi işlemlerde bu mail adresine ihtiyacınız olacaktır. Gittigidiyor’da dükkan açmak oldukça basit ve kısa sürmektedir.

Gittigidiyor e pazaryeri mantığı ile hizmet vermektedir. Yani alıcılar ve satıcıları aynı platformda buluşturmaktadır. Üyeliğinizi hem alıcı hem de satıcı olarak kullanabiliyorsunuz. Gittigidiyor dükkan açılış için bu üyelik adımınız eksiksiz ve dikkatli bir biçimde doldurunuz.

Gittigidiyor giris ekran

Gittigidiyor giris ekran

Yukarıdaki Kayıt ol veya Giriş yap bölümüne tıklıyorsunuz. Karşınıza alttaki gibi bir sayfa gelmektedir.

gittigidiyor dükkan için üyelik sayfası

gittigidiyor dükkan için üyelik sayfası

Gittigidiyor dükkan giriş 1

Gittigidiyor üyeliğiniz var ise yukarıda kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi ve şifrenizi yazarak giriş yap butonuna basıp giriş yapıyorsunuz. Eğer Gittigidiyor üyeliğinizi yok ise sol taraftaki ücretsiz kayıt ol butona basarak yeni bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Kullanıcı adınızı seçerken dikkatli olmanız gerekmektedir.Çünkü bu sizin markanız olacaktır ve alıcılar sizi bu isimle tanıyacak ve göreceklerdir. Gittigidiyor dükkan ismini değiştirebilirsiniz;ancak bu üyelikte kullandığınız isim değişmemektedir.

Gittigidiyor üyeliğinizi tamamladıktan sonra giriş yaptığınızda karşınıza bu şekilde bir ekran çıkacak. Buradan bana özel e tıklayarak kendi sayfanıza gidebilirsiniz.

Gittigidiyor’da dükkan şartları olarak neler istemektedir. Çeşitli dükkan tipleri mevcuttur. Bu üyelik tiplerini daha detaylı olarak anlatacağız. E-ticaret yönetim ekibi olarak en kısa şekilde Gittigidiyor üyelik sayfasınız anlatmaya çalıştık.

gittigidiyor açılış bana özel sayfası

gittigidiyor dükkan açılış bana özel sayfası

Buradan anasayfaya butonuna basarsanız Gittigidiyor anasayfaya gideceksiniz. Bana özel butonuna basarsanız alım ve satım işlemlerinizin olduğu sayfaya gideceksiniz. Gittigidiyor dükkanınızı bana özel sayfanızdan nasıl oluşturacağınızı bir sonraki makalemizde anlatamaya devam edeceğiz. Gittigidiyor dükkan ile alakalı yazımız için buraya tıklayınız.

Share
Tagged: , , , , , ,