2 Mart 2015 admin

Online Satış, E-Ticaret, Alışveriş sitesi

Online Satış, E-Ticaret

Online Satış, E-Ticaret

Online Satış, E-Ticaret, Alışveriş

Online Satış, yani E-Ticaret ile alışverişte kolaylıklar oluşmaya başladı.Özellikle bilgisayar kullanımının son 10 yıldaki artışı, teknolojinin gelişimi, aynı zamanda mobil olarak artık her yerden herşeye ulaşma imkanı online platformlarda, sosyal platformlarda daha çok ilgiye ve kişiye hitap etme şansı verdi.

Online Satış, E-Ticaret, Alışveriş yapmanın bir çok yolu var.Kendi websitenizi kurabilir ve burada ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz.Alternatif satış kanalları,pazaryeri mantığı ile çalışan Gittigidiyor,N11,Sanalpazar,Sahibinden gibi sitelerde ilan açarak ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Online Satış, E-Ticaret, Alışveriş yapmak isteyen Satıcıların aslında potansiyeliyle alakalı olarak, satışa sunacakları ürünler ile, fiyatlarıyla alakalı olarak, satışa sunmaları gereken platformlar belirlenebilir.Bu platformlardan bir taneside kendi Web Sitenize sahip olup, onun üzerinden pazarlama oluşturmaktır.
Buradada sadece Web Sitesi sahibi olmak yeterli olmuyor, eskiden bilinen bir Web Sitenizin olması yeterli oluyorken, bugün Arama Motorlarında (Google,Yahoo vb.) ön sayfalarda yerinizi almanız gerekiyor.Buda bu bağlamda kendini iyi oluşturulmuş bir Web Sitesi ile, ardından SEO çalışmaları düzgün yapılmış olmasını gerektiriyor.

Bizler Online Satış, E-Ticaret, Alışveriş sektöründe 2004 yılından beri satış sunuyor, aynı zamanda anlattığımız bu süreçleri baştan sona kadar yönetiyoruz.İşin hem kolaylıklarını, hemde zorluklarını tecrübe ederek profesyonelliğe ulaşabiliyorsunuz.Bu yüzden tam takır, kuru bakır tabiriyle yola çıkarak bir yere varılmayacağını bilmek gerekiyor..

Daha sonraki yazılarımızda E-Ticaret Yönetim ekibi olarak sizlere Online Satış, E-Ticaret, Alışveriş ve süreçleri hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz, bizi takip edin !

Share
Tagged: , , , , ,