Gitttigidiyor’da nasıl satış yapılır?

Gittigidiyor dükkan
Gitttigidiyor’da nasıl satış yapılır?

Gittigidiyor dükkan açma şartları nelerdir?


En iyi Gittigidiyor dükkan türü hangisi? Gittigidiyor ‘da dükkan nasıl açabilirim? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda vermeye çalışacağız.

Gittigidiyor’da dükkan açabilmek için öncelikle Gittigidiyor’da üyelik oluşturmamız gerekiyor. Ürün alımı yapmak için ya da ürün satmak için de aynı yerden üyelik oluşturulmaktadır.Gittigidiyor’da üyelik oluşturmak ücretsizdir.Bu oluşturacağınız üyelik ile Gittigidiyor’da online alışveriş yapabilir ya da Gittigidiyor’da ürün satışı yapabilirsiniz.Size tavsiyemiz kaydolurken kullandığınız mail adresinizi ve şifrenizi hatırda kalıcı veya sürekli kullandığınız bir mail adresi kullanmanız yönünde olacaktır. Çünkü şifre unutma gibi işlemlerde bu mail adresine ihtiyacınız olacaktır. Gittigidiyor’da dükkan açmak oldukça basit ve kısa sürmektedir.

Gittigidiyor e pazaryeri mantığı ile hizmet vermektedir. Yani alıcılar ve satıcıları aynı platformda buluşturmaktadır. Üyeliğinizi hem alıcı hem de satıcı olarak kullanabiliyorsunuz. Gittigidiyor dükkan açılış için bu üyelik adımınız eksiksiz ve dikkatli bir biçimde doldurunuz.

Gittigidiyor giris ekranGittigidiyor giris ekran
Yukarıdaki Kayıt ol veya Giriş yap bölümüne tıklıyorsunuz. Karşınıza alttaki gibi bir sayfa gelmektedir.
Gittigidiyor üyeliğiniz var ise yukarıda kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi ve şifrenizi yazarak giriş yap butonuna basıp giriş yapıyorsunuz.

Gittigidiyor'da üyelik ücreti bulunmamaktadır.

Lütfen Bekleyin...